Umělá vagína nevibrační 1.0 - Basic Nyní v akci! + Dárek zdarma

Kód: 21035
27 hodnocení
489 Kč –47 %
Umela vagina nevibracni basic honitko masturbator superpenis (4)
489 Kč –47 % 260 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
  • délka 14 cm
  • Velmi úzká vagína, vhodné pro menší penisy
  • Dárek zdarma

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento produkt je ve výprodeji za nízkou cenu. Není to špatný produkt a jiné shopy ho stále prodávají, ale 2 zákazníkům se nelíbil, proto ho již znovu nabízet nebudeme. My se soustředíme pouze na výběr toho nejlepšího.

Menší základní masturbátor, který je velmi oblíbený kvůli menším rozměrům a realistickému zpracování (vagína nemá zabarvené pysky jako na fotografii). Vagína je vzadu uzavřená, nemusíte se tedy bát, že by sperma vyteklo při ejakulaci a že by došlo ke znečištění podložky. Velmi pěkně jsou zpracovány stydké pysky, také vnitřní struktura je nápaditě zvrásněna a poskytuje opravdu prvotřídní prožitek. Můžete se udělat rychle nebo vyvrcholení odkládat a tak cvičit a zvyšovat svou sexuální výkonnost. Pokud honítko ze stran podle potřeby zmáčknete, zvýšíte tření uvnitř a tak i znásobíte jeho dráždivost.

Masturbátor se snadno myje a čistí, k údržbě je vhodné používat speciální desinfekční prostředky, po opláchnutí vlažnou vodou (mýdlo nepoužívejte!) postačí torzo osušit jemným hadříkem, nanést speciální pudr (lze ho nahradit i jemným kukuřičným škrobem) a můžete ho uložit na suché místo, kde bude trpělivě čekat, až zase dostanete chuť zbavit se nahromaděné sexuální touhy.

K používání umělé vagíny samozřejmě patří i aplikace správného lubrikantu. Vhodné jsou pouze přípravky na vodní bázi, které materiál TPR, z něhož je masturbátor vyroben, nijak, nepoškozují. Pokud použijete větší množství lubrikantu, bude pronikání a klouzání penisu snadnější, máte-li rádi pořádný kontakt a intenzívní dráždění, použijte lubrikantu menší množství. Bez lubrikantu používání nelze doporučit - ne, že by to nešlo, ale ochudili byste se o realistický pocit a úžasný zážitek.

 

Uložení v diskrétním sáčku.

Barva: tělová bez zabarvených pysků

Materiál: TPR

Rozměry: délka 14 cm, šířka 9 cm (v úvodní části, tunel je úzký), výška 8 cm

Hmotnost: 543 gramů

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyřazeno
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…