Umělá vagína Perfect Pussy 1.0 Nyní v akci! + Dárek zdarma

Kód: 211566277
9 hodnocení
699 Kč –21 %
Umělá vagína Perfect Pussy 1.0  Nyní v akci! + Dárek zdarma
699 Kč –21 % 550 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

14 cm hluboká základní varianta umělé vagíny vhodná, pokud chcete vyzkoušet materiál a funkce větších a dražších modelů + Dárek vzorek lubrikant

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Umělá vagína Perfect Pussy 1.0

Masturbace nemusí být jen nudným mechanickým úkonem – s umělou vagínou Perfect Pussy tuto činnost snadno povýšíte na oblast umění nebo ji můžete považovat dokonce za sport, každopádně si skvěle užijete. Nejedná se totiž o jen tak nějakou náhražku, díky použitému jemnému a odolnému silikonovému materiálu ji při simulaci sexu prakticky nerozlišíte od skutečné kundičky. Obemkne chtivě penis a při použití lubrikantu na vodní bázi bude po něm přejíždět tak, že se budete mít co držet, aby slastná chvilka nebyla moc krátká.

Sexuální styk ovšem samozřejmě můžete i opakovat, když se však naučíte v pravý okamžik zpomalit a zmírnit přírazy, dosáhnete toho, co vždy bylo snem legendárních milovníků – naučíte se podvědomě svůj mužný orgán ovládat takovým způsobem, že délku a způsob sexu budete prostě podle svého přání řídit. Ke zvýšenému vzrušení a realistickému zážitku napomáhají i drobná zvrásnění a výstupky uvnitř otvoru vagíny, které odpovídají skutečnému vzoru. Délka 14 cm, materiál je velmi odolný, do silikonové „partnerky“ můžete klidně „bušit“ celou noc!

  

 Výhody:

+ Stejný materiál jako mají dražší super populární modely prdelka a vagína zepředu, takže si můžete vyzkoušet podobný unikátní zážitek za méně peněz. Střední variantu naleznete zde.

+ délka krásných 14 cm

+ Síla obepnutí se dá regulovat stiskem ruky

+ Dokonalé zpracování detailů

+ Odolný materiál, který se netrhá, vydrží až 500 použití

+ Jednoduchá údržba, stačí opláchnout teplou vodou (vnitřní otvory se dají snadno opláchnout, dovnitř se dostanete i prsty, nebo speciální štětkou, kterou doporučujeme přikoupit zde)

+ Snadné uskladnění v černém sametovém sáčku (stačí uložit ve skříni nebo šuplíku nenápadný černý sáček, položit na něj oblečení a máte naprostou diskrétnost)

+ Bez zápachu

Dobře skladná (vhodná i na cesty)

+ DÁREK: Vzorek lubrikantu zdarma (pro lepší zážitek doporučujme přikoupit zde). 

 

Použití umělé vagíny:

Při jejím používání užívejte lubrikanty na bázi vody (vzorek od nás obdržíte). Strčte penis do otvoru a dál už to přeci znáte ;)

 

Čištění umělé vagíny:

Opláchnout teplou vodou nebo speciálním dezinfekčním prostředkem na sexuální pomůcky. Na vymytí vnitřní strany použijte prsty, případně lze opatrně obrátit na ruby a opláchnout. 

 

Parametry:

délka 14 cm, šířka flexibilní

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyřazeno
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…