Umělá vagína Perfect Pussy 1.5 Nyní v akci! + Dárek zdarma

Kód: 211566287
Neohodnoceno
699 Kč –42 %
Umělá vagína Perfect Pussy 1.5  Nyní v akci! + Dárek zdarma
699 Kč –42 % 399 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Každá dírka je jinak široká a uvnitř vroubkovaná, navíc vidíte krásně skrz na Vaší chloubu + Dárek vzorek lubrikant, Hloubka 17 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Umělá vagína See through pussy anal 1.5 průhledná

Hodně dráždivě působí výrazně vroubkovaný vnitřní profil, odpovídající skutečné kundičce do posledního detailu. Ale to není vše! Masturbátor je navíc opatřen oběma nejdůležitějšími (dámy prominou) otvory ženského těla, tedy krom vagíny nabízí i anální otvor, který je poněkud užší a prováděný koitus tak odpovídá do posledního detailu realitě. Dostaneme tak opravdu intenzívní zážitek a trvání slastného dráždění do finálního orgasmu si můžeme rychlostí a hloubkou zásunů regulovat podle vlastního uvážení. Navíc umožní i sledovat penis až do ejakulace, materiál těla masturbátoru je totiž průsvitný, takže pro mnohé znalce bude pocitový erotický zážitek doplněn i zajímavým a rozhodně vysoce vzrušivým dojmem vizuálním. Až si člověk klade otázku, s čím výrobci erotických pomůcek přijdou příště... Hodí se pro penisy až do úctyhodné délky 17 centimetrů, pro lepší požitek je doporučena aplikace lubrikačního gelu na vodní bázi.

 

  Výhody:

+ Silné vroubkování = silnější dráždění

+ Anál je realisticky užší 

hloubka 17 cm

+ Síla obepnutí se dá regulovat stiskem ruky

+ Dokonalé zpracování detailů

+ Odolný materiál, který se netrhá, vydrží až 500 použití

+ Jednoduchá údržba, stačí opláchnout teplou vodou (vnitřní otvory se dají snadno opláchnout, dovnitř se dostanete i prsty, nebo speciální štětkou, kterou doporučujeme přikoupit zde)

+ Snadné uskladnění v černém sametovém sáčku (stačí uložit ve skříni nebo šuplíku nenápadný černý sáček, položit na něj oblečení a máte naprostou diskrétnost)

+ Bez zápachu

Dobře skladná (vhodná i na cesty)

+ DÁREK: Vzorek lubrikantu zdarma (pro lepší zážitek doporučujme přikoupit zde). 

- trochu lepkavé na vnější straně, ale aspoň lépe drží v ruce :)

 

Použití:

Při jejím používání užívejte lubrikanty na bázi vody (vzorek od nás obdržíte). Strčte penis do otvoru a dál už to přeci znáte ;)

 

Čištění:

Opláchnout teplou vodou nebo speciálním dezinfekčním prostředkem na sexuální pomůcky. Na vymytí vnitřní strany použijte prsty, případně lze opatrně obrátit na ruby a opláchnout. 

 

Parametry:

délka 17 cm, šířka flexibilní

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyřazeno
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…