Umělá vagína Pussy butt 2.0 Nyní v akci! + Dárek zdarma

Kód: 211566283
Neohodnoceno
1 499 Kč –33 %
Umělá vagína Pussy butt 2.0  Nyní v akci! + Dárek zdarma
1 499 Kč –33 % 990 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Hit v USA. + Dárek vzorek lubrikantu. Hloubka 15 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Umělá vagína Pussy butt 2.0

Pěkně vyšpulená prdelka a pod ní lákavě pootevřená vyzývavá kundička, to je pohled, který nažhaví každého pořádného chlapa! Pokud ji vhodně umístíme a přidržíte, možná "partnerku" před prvním zásunem zapomeneme i promáznout vhodným lubrikantem na vodní bázi. Můžeme pěkně zostra přirážet, vagína je realisticky vyvedena a pojme i penis v délce 15 centimetrů jako nic. Přitom ale rozhodně nebude příliš volná, o dokonalý kontakt a věrohodný pocit se postarají i jemná zvrásnění, shodná s "živou" předlohou. A milovníci análu si také přijdou na své, stačí použít jemně gel na vodní bázi (najdete v naší nabídce) a průnik je dokonale realistický. Každý další pohyb zvyšuje rozkoš, pokud umíme vhodně přizpůsobit rychlost a sílu přírazů, přijdeme si opravdu na své. Stačí položit na postel, ovšem fajnšmekři si to určitě rozdají třeba na pračce nebo na křesle, jak je libo, je vhodné ji trochu přidržet...

 

 Výhody:

+ Hit v USA

+ Stejný materiál jako mají dražší super populární modely prdelka a vagína zepředu, takže si můžete vyzkoušet podobný unikátní zážitek za méně peněz.

+ Síla obepnutí se dá regulovat stiskem ruky

vagínu i anál

+ Hloubka 15 cm s uzavřeným koncem

+ Dokonalé zpracování detailů

+ Odolný materiál, který se netrhá, vydrží až 500 použití

+ Jednoduchá údržba, stačí opláchnout teplou vodou (vnitřní otvory se dají snadno opláchnout, dovnitř se dostanete i prsty, nebo speciální štětkou, kterou doporučujeme přikoupit zde)

+ Snadné uskladnění v bílé krabici bez popisků (stačí uložit ve skříni nebo šuplíku nenápadnou bílou krabici bez jakéhokoliv označení, položit na ní oblečení a máte naprostou diskrétnost)

+ Bez zápachu

+ Středně velká, ale stále dobře skladná

+ Dá se s přidržení umístit na jakýkoliv povrch (na textilii drží lepe)

+ DÁREK: Vzorek lubrikantu zdarma (pro lepší zážitek doporučujme přikoupit zde). Přikoupení lubrikantu zároveň získáte dopravu zdarma.

 

Použití:

Při jejím používání užívejte lubrikanty na bázi vody (vzorek od nás obdržíte). Strčte penis do otvoru a dál už to přeci znáte ;)

 

Čištění:

Opláchnout teplou vodou nebo speciálním dezinfekčním prostředkem na sexuální pomůcky. Na vymytí vnitřní strany použijte prsty, případně lze opatrně obrátit na ruby a opláchnout. 

 

Parametry:

délka 15 cm, šířka flexibilní

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyřazeno
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…