Umělá vagína s análem Perfect Pussy 2.0 Nyní v akci! + Dárek zdarma

Kód: 211566276
36 hodnocení
1 499 Kč –53 %
Umělá vagína s análem Perfect Pussy 2.0  Nyní v akci! + Dárek zdarma
1 499 Kč –53 % 690 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
  • Dárek: 1x lubrikant zdarma
  • Ideální varianta umělé vagíny s análem pokud chcete vyzkoušet materiál a funkce větších a dražších modelů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Umělá vagína s análem Perfect Pussy 2.0

Poslední kus skladem

I silikon může vyvolat rychlou a pěkně tvrdou erekci, stačí si prohlédnout tenhle dokonale provedený masturbátor a případně ho trochu promasírovat mezi prsty. Před použitím i při něm ho můžete mačkat a tisknout tak, jako se to běžně dělá s ochotně nastavenou vagínou. Těsný, ale lákavě přístupný otvor do zadečku si vyloženě říká o protažení prstem a následně v něm tuhý úd po opuštění vagíny najde další dráždivé potěšení. Nebudou žádné problémy s ochlupením, Perfect Pussy je luxusně oholená, i anální vstup vzbuzuje touhu po vyzkoušení technik, které mnozí znají jen z pornofilmů.

Luxusní povedení umělé vagíny umožňuje pohodlné uchopení a tak rukou snadno imitujeme přirážení partnerky přesně podle svých nejtajnějších představ. Vagínu si můžete díky stabilní spodní poloze i pohodlně položit na stůl nebo postel. S ejakulací si můžeme pohrávat, na poslední chvíli z vagíny nebo prdelky částečně nebo úplně vystoupit a trénovat tak na déle trvající sexuální styk (což Vám oproti tomu živá partnerka strpí jen málokdy). S délkou 19 centimetrů je tato „účelně minimalizovaná slečna“ vždy připravena splnit všechny Vaše touhy a potřeby, nikdy ji nebolí hlava a nemusíte jí kupovat dárky. Prostě skvělá partnerka do nepohody – nebo spíš do privátního šuplíku, kde ji v případě potřeby kdykoli najdeme.

 

 Výhody:

+ Stejný materiál jako mají dražší super populární modely prdelka a vagína zepředu, takže si můžete vyzkoušet podobný unikátní zážitek za méně peněz.

+ Síla obepnutí se dá regulovat stiskem ruky

vagínu i anál

+ Dokonalé zpracování detailů

+ Odolný materiál, který se netrhá, vydrží až 500 použití

+ Jednoduchá údržba, stačí opláchnout teplou vodou (vnitřní otvory se dají snadno opláchnout, dovnitř se dostanete i prsty, nebo speciální štětkou, kterou doporučujeme přikoupit zde)

+ Snadné uskladnění v bílé krabici bez popisků(stačí uložit ve skříni nebo šuplíku nenápadný černý sáček, položit na něj oblečení a máte naprostou diskrétnost)

+ Bez zápachu

+ Středně velká, ale stále dobře skladná

+ DÁREK: Vzorek lubrikantu zdarma (pro lepší zážitek doporučujme přikoupit zde). Přikoupení lubrikantu zároveň získáte dopravu zdarma.

 

Použití:

Při jejím používání užívejte lubrikanty na bázi vody (vzorek od nás obdržíte). Strčte penis do otvoru a dál už to přeci znáte ;)

 

Čištění:

Opláchnout teplou vodou nebo speciálním dezinfekčním prostředkem na sexuální pomůcky. Na vymytí vnitřní strany použijte prsty, případně lze opatrně obrátit na ruby a opláchnout. 

 

Parametry:

délka 19 cm, šířka flexibilní

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyřazeno
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…