Umělá vagína s análem Perfect Vulva 2.0 Nyní v akci! + Dárek zdarma

Kód: 211566288
8 hodnocení
1 499 Kč –33 %
Umělá vagína s análem Perfect Vulva 2.0  Nyní v akci! + Dárek zdarma
1 499 Kč –33 % 990 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Ideální varianta umělé vagíny s análem pokud chcete vyzkoušet materiál a funkce větších a dražších modelů + Dárek vzorek lubrikantu

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Umělá vagína s análem Perfect Vulva 2.0

 Výhody:

+ Stejný materiál jako mají dražší super populární modely prdelka a vagína zepředu, takže si můžete vyzkoušet podobný unikátní zážitek za méně peněz.

+ Síla obepnutí se dá regulovat stiskem ruky

vagínu i anál

+ Pěkné zpracování detailů

+ Odolný materiál, který se netrhá, vydrží až 500 použití

+ Jednoduchá údržba, stačí opláchnout teplou vodou (vnitřní otvory se dají snadno opláchnout, dovnitř se dostanete i prsty, nebo speciální štětkou, kterou doporučujeme přikoupit zde)

+ Snadné uskladnění v bílé krabici bez potisků (stačí uložit ve skříni nebo šuplíku obyčejnou bílou krabici, položit na ni oblečení a máte naprostou diskrétnost)

+ Bez zápachu

+ Středně velká, ale stále dobře skladná

+ DÁREK: Vzorek lubrikantu zdarma (pro lepší zážitek doporučujme přikoupit zde). Přikoupení lubrikantu zároveň získáte dopravu zdarma.

 

Použití:

Při jejím používání užívejte lubrikanty na bázi vody (vzorek od nás obdržíte). Strčte penis do otvoru a dál už to přeci znáte ;)

 

Čištění:

Opláchnout teplou vodou nebo speciálním dezinfekčním prostředkem na sexuální pomůcky. Na vymytí vnitřní strany použijte prsty, případně lze opatrně obrátit na ruby a opláchnout. 

 

Parametry:

délka 19 cm, šířka flexibilní

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyřazeno
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…