Umělá vagína 3D Super Teen Flex Legs 4.0, roztahovací nohy + Dárek zdarma

Kód: 21572
Novinka Tip
5 990 Kč –50 %
Umělá vagína, torzo, pussy, umělá vagíny s nohy, superpenis (4)
5 990 Kč –50 % 2 990 Kč
Vyprodáno
  • Detaily z recenze v přípravě, ale věřte že je to žhavé zboží ;-)
  • Naprostá novinka 2020, seženete pouze u nás
  • Super teen vzhled, extra úzké otvory
  • 3D ze všech stran vypadá živě
  • Roztahovací nohy s klouby a vnitřní kostrou
  • Desítky poloh tak jak máte zrovna chuť
  • Drží všude jak přibitá 
  • Doprava zdarma, dárky zdarma

Detailní informace

Detailní popis produktu

Umělá vagína 3D Super Teen Flex Legs 4.0, roztahovací nohy | Dárky zdarma 3x lubrikant 

U této rozměrově menší a přitom perfektní masturbační pomůcky jistě oceníte kromě skladnosti a dokonalého provedení i jeden úžasný bonus - možnost nastavení úhlu stehen podle potřeby! Jedná se o neobvyklé řešení, které uživateli přináší mnohem širší výběr poloh a možností, než je tomu u běžných masturbátorů, které jsou sice na první pohled podobné, ba téměř identické, ale chybí jim právě tahle dráždivá možnost umístit partnerčiny nohy do téměř panenského sevření nebo je naopak necudně a chtivě naplno roztáhnout! Díky kovové kostře, která je umístěna v těle z TPR, máte dojem opravdu dokonalé reality a můžete si vzrušení užít způsobem, který zatím poskytovaly jen silikonové figuríny té nejvyšší kategorie, které se ale pohybují v cenové relaci, jež je zatím pro běžného zájemce téměř nedostupná. Pokrok se jednoduše zastavit nedá, to platí i v oboru erotických pomůcek.

Nebojte se, že by vám "rozhoďnožka", brzo zevšedněla - v mnoha polohách můžete užívat rozkoš nejen v její detailně zvenčí i zevnitř propracované vagíně, ale určitě neodoláte ano dráždivému průniku do o něco těsnějšího, ale tím dráždivějšího zadečku, který na vás ostatně zcela bezostyšně vyšpulí. Materiál TPR k nerozeznání dokonale napodobuje skutečnou lidskou pokožku a rychle se ohřeje na tělesnou teplotu, je poddajný a přitom dostatečně odolný. Tak se ji po tom zadečku nemusíte bát ani plácnout, bude se jí to líbit! Umožňuje i zahrát si podle vašich představ delší nebo krátkou předehru, spojenou i s drážděním jazykem na intimních partiích, neschází tady klitoris ani dokonale propracované stydké pysky. Prostě partnerka, která má vždycky čas, nikdy nezklame a spolehlivě vás dovede až na vrchol erotického vzrušení!

Naše vlastní video (bez zvuku):

 

Rozměry: šířka 21 cm, délka 32 cm, výška 15 cm

Hmotnost: 4 Kg

Balení: hnědá lepenková krabice bez potisku

Oblečení není součástí balení

 


Bonus reálné fotky z testování

 Umela vagina Super Teen Flex Legs 4.0, roztahovaci nohy zezadu 3 masturbator honitko prdelka sexshop superpenis.cz

Umela vagina Super Teen Flex Legs 4.0, roztahovaci nohy masturbator honitko prdelka sexshop superpenis.cz

Umela vagina Super Teen Flex Legs 4.0, roztahovaci nohy s otevrenym vstupem masturbator honitko prdelka sexshop superpenis.cz

Umela vagina Super Teen Flex Legs 4.0, roztahovaci nohy s otevrenym vstupem 2 masturbator honitko prdelka sexshop superpenis.cz

Umela vagina Super Teen Flex Legs 4.0, roztahovaci nohy zezadu masturbator honitko prdelka sexshop superpenis.cz

Umela vagina Super Teen Flex Legs 4.0, roztahovaci nohy zepredu masturbator honitko prdelka sexshop superpenis.cz

 

Recenze od těch šťastlivců, kteří už měli čest intimně se seznámit s umělou vagínou Super Teen Flex Legs 4.0

(přeloženy ze zahraničního webu)

*****

Když při masturbaci cítím i její stehna, je to úplně jiný pocit, najednou je vzrušení a dráždění mnohem intenzívnější. Oba otvory jsou přesně tak velké, jak mi vyhovuje, ani si nepřipadám méněcenný, ani nedřou a netlačí. Podle mého další krok vpřed ve vývoji erotických "hraček". Doporučuji všem!

P.S. Jo, s lubrikantem je to teprve jízda, bez debat!

 

*****

Já jsem se snad zamiloval ještě ve středním věku! Sice nevaří, ale do ničeho mi nekecá, má to ráda na všecky způsoby a nikdy nekoukne na hodiny s tím, že jsem slíbil přijít už v pět. Ale vážně, moc povedená hračka, za ty peníze si člověk nemůže přát nic lepšího, jen aby mi vydržela! Protože já jí fakt nedám vydechnout, tuhle jsem si nasadil a protáhnul ještě před odchodem do práce, fakt mi to nedalo....prostě skvělá, ženit se už teda asi nebudu! :-)

 

****

Parádní na pohled i na dotek, moc krásný materiál a úžasné propracování každého detailu, nemůžu si stěžovat. Jen občas mi chybí, že jí tu nataženou nohu nemůžu chytit ještě za kotník a zvednout až za hlavu, abych do ní zajel na doraz...ale paráda, spokojenost a určitě super koupě, neváhejte ani vy, stojí za to.

 

*****

Pomohla mi hlavně v době, kdy jsem se rozešel s partnerkou a už nechtěl hledat jinou. Toho přetlaku jsem se nějak ale zbavit musel a tahle pomůcka je sakra lepší než jen tak si honit a střídat přitom ruce, Zůstal sem ve formě jako samec a dneska už mám zase babu, ale i tak ji občas vytáhnu - ovšem tak, aby ta moje nevěděla, asi by fest žárlila. A pokud zase dostanu kopačky, už vím, že z toho nebudu truchlit, protože tuhle mám napořád...

 

****

Obdarovali jsme nesmělého kamaráda a když jsme si od něj chtěli "hračku" následně půjčit, vyjel po nás úplně žárlivě, že to ani náhodou. Tvrdil, že si konečně užívá podle svých představ a nemá už žádný trauma z toho, že ho žádná nechce. Co asi bude dělat, až si nějakou najde a ona mu na "ni" přijde" No, sám jsem nezkusil. ale kamarád si ji fakt moc chválí, bez legrace. Takže kdo jste "na ocet", nebuďte smutní - už víte, kudy na to!

 

*****

Jen o kousek větší než torzo, které jsem měl předtím, ale právě ten kousek je možná rozhodující... prostě najednou úplně jiný zážitek, nepřeháním! Tolik moc ženských jsem zatím tedy neměl, ale proti honění rukou pod dekou je to úplně jinej level! Až začnu pořádně vydělávat, našetřím si i na tu úplně reálnou, co mluví a přiráží...ale to asi bude ještě trvat...:-(

 

*****

Od té doby, co mi přišla domů v nenápadné krabici (moc díky prodejci ze diskrétní, nenápadné balení!) trávím najednou doma víc času a hlavně ty večery jsou fajn, často se na svou společnici, která vždy věrně čeká v pokoji, těším už odpoledne. Tuhle jsem se těšil dokonce až tak, že mi začal stát už odpoledne na nohejbalu a tak jsem se vymluvil na kotník a pospíchal domů. Vážně super zpracování a co teprve po zásunu! Pokud nechcete být závislí na náladě a času partnerek, jděte do téhle, nezklame a je to s ní dokonalost sama!

Doplňkové parametry

Kategorie: Realistická torza
Záruka: 2 roky