Umělá vagína Triple hole big butt 2.0 Nyní v akci! + Dárek zdarma

Kód: 211566284
1 hodnocení
1 499 Kč –33 %
Umělá vagína Triple hole big butt 2.0  Nyní v akci! + Dárek zdarma
1 499 Kč –33 % 990 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Hit v USA! + Dárek vzorek lubrikantu. Hloubka 14 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Umělá vagína Triple hole big butt 2.0

Žhavá novinka populární v USA je tady a pěkně se na nás šklebí mocnými pysky vagíny (jsou tu dokonce dva možné vstupy v odlišném úhlu!), navíc dráždivý otvor análu rozhodně také nezůstane jistě dlouho stranou našeho zájmu! Ano, při bližším pohledu pochopíte, že to není "dvouhlavňová " vagína, ale dvě lákavé lasturky, pěkně složená nad sebou jako patra eroticky žhavého dortu. Už jste takovou situaci v praxi zažili, nebo po ní jen po shlédnutí nějakého ostřejšího porna toužíte? Přemlouvat děvčata k takové kopulaci bývá poměrně náročné (časově i finančně, proč si to nepřiznat), tady je můžete obě přefiknout raz - dva, dobře to souložníci vymysleli, to se musí nechat! Když si jí lehce přidržíte na podložce skvěle poslouží (ať už si pro své řádění vyberete jakékoli místo), příjemný realistický povrch s umělou pokožkou i snadná údržba. Jestli se rozhodnete používat kondom, to je jen a jen vaše volba, tahle "nadržená dvojička" vám do toho mluvit nebude... Dokonalý zážitek a vzrušení zvyšují i dráždivě přikrčené nohy, za které můžete klidně své zásuny ještě zdůraznit až do hloubky 14 centimetrů. A nezapomeňte pořádně protáhnout i tu prdelku!

 

  Výhody:

+ V USA je to aktuální Hit

+ Stejný materiál jako mají dražší super populární modely prdelka a vagína zepředu, takže si můžete vyzkoušet podobný unikátní zážitek za méně peněz.

+ Síla obepnutí se dá regulovat stiskem ruky

2 vagíny i anál

+ Hloubka dostatečných 14 cm s uzavřeným koncem 

+ Odolný materiál, který se netrhá, vydrží až 500 použití

+ Jednoduchá údržba, stačí opláchnout teplou vodou (vnitřní otvory se dají snadno opláchnout, dovnitř se dostanete i prsty, nebo speciální štětkou, kterou doporučujeme přikoupit zde)

+ Snadné uskladnění v bílé krabici bez popisků (stačí uložit ve skříni nebo šuplíku nenápadnou bílou krabici bez jakéhokoliv označení, položit na ní oblečení a máte naprostou diskrétnost)

+ Bez zápachu

+ Středně velká, ale stále dobře skladná

+ DÁREK: Vzorek lubrikantu zdarma (pro lepší zážitek doporučujme přikoupit zde). Přikoupení lubrikantu zároveň získáte dopravu zdarma.

 

Použití:

Při jejím používání užívejte lubrikanty na bázi vody (vzorek od nás obdržíte). Strčte penis do otvoru a dál už to přeci znáte ;)

 

Čištění:

Opláchnout teplou vodou nebo speciálním dezinfekčním prostředkem na sexuální pomůcky. Na vymytí vnitřní strany použijte prsty, případně lze opatrně obrátit na ruby a opláchnout. 

 

Parametry:

délka 14 cm, šířka flexibilní

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyřazeno
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…